„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

TECHNIK / TECHNIČKA ÚDRŽBY ELEKTRO

Detail pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ: • seřizování a údržba stroje podle výrobní dokumentace • provádění preventivní údržby strojního vybavení dle plánu • spolupráce při provádění preventivní údržby a oprav vybavení budovy a podpůrných technologií • provádění požadovaných záznamů o všech provedených činnostech • diagnostika a návrh oprav strojů charakteru elektro a PLC/CNC řízení • zabezpečení oprav strojů charakteru elektro a PLC/CNC řízení • provádění úprav a vylepšování strojního vybavení v oblasti elektro-PLC/CNC řízení dle interních požadavků • vytváření změn a úprav programů PLC/CNC řízení na základě požadavků • navrhuje a realizuje změny vedoucí ke zlepšení efektivity výrobního zařízení v oblasti svých znalostí POŽADAVKY NA UCHAZEČE: • SOU / SŠ elektrotechnického směru • Zkušenosti z obdobné pozice (+2 roky) • základní znalost hydrauliky, pneumatiky • znalost principů PLC a CNC strojů • znalost řízení strojů • znalost vyhlášky 50/1978 Sb • průkaz - vazač/jeřábník, VZV, práce ve výškách – výhodou • základy angličtiny – výhodou • ochota pracovat v třísměnném provozu, ochota k přesčasové práci Nástup: dle dohody

Mzda

  • 18000 až Neuvedeno Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: U Panasonicu 273, Pardubice 53006
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované jazyky: Angličtina
Zadavatel: JTEKT Automotive Czech Pardubice s.r.o.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: HR oddělení
  Tel.: +420466741305/3
E-mail: personalni@jtekt-pa.com

Odpovídáte na pracovní nabídku: TECHNIK / TECHNIČKA ÚDRŽBY ELEKTRO

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.