„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Elektromontér leteckých interiérů - testovací technik

Detail pracovní nabídky

Náplň práce: - Testování leteckých interiérů (kuchyňky, skříně, odpočinkové místnosti) - Manuální práce + reworky dle potřeby a požadavků oddělení - Práce dle technických výkresů Požadujeme: - Min. vyučení v oboru elektro podmínkou - Praxe v oboru elektro - Čtení výkresové dokumentace - Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu - Zodpovědnost, zájem učit se nové dovednosti - Časovou flexibilitu (ochotu pracovat přesčas) Nabízíme: - Zajímavou práci v leteckém průmyslu - Moderní pracovní prostředí - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, kurzy anglického jazyka - nástupní plat 17500,- Kč, plat po zkušební době cca 21000 - 22000 Kč. vč bonusové složky mzdy (součástí je 1000 Kč docházkový bonus), další přivýdělek je možný při přesčasové práci.

Mzda

  • 18000 až 22000 Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Univerzitní 1119, Plzeň 30100
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované jazyky:
Zadavatel: Zodiac Galleys Europe s.r.o.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: Tanclová Lenka
  Tel.: +420377664209
E-mail: lenka.tanclova@zodiacaerospace.com

Odpovídáte na pracovní nabídku: Elektromontér leteckých interiérů - testovací technik

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.