„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Řidič vysokozdvižného vozíku

Detail pracovní nabídky

Náplň práce: obsluha vysokozdvižného vozíku, vyskladňování a zaskladňování materiálu, třídění, kontrola a počítání materiálu,práce se čtečkou. Požadujeme: Platný průkaz VZV a předchozí praxe podmínkou, zkušenosti se skladovacím systémem SAP výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní zahraniční společnosti, motivující mzdové ohodnocení, stravenky; ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL: hr@fujitrans.cz, v odpovědi prosím uveďte název pracovní pozice.

Mzda

  • 18000 až Neuvedeno Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Podnikatelská 1194, Plzeň 30100
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Nižší střední
Požadované jazyky:
Zadavatel: FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Krzanowská
  Tel.: +420378229632,7
E-mail: k.krzanowska@fujitrans.cz

Odpovídáte na pracovní nabídku: Řidič vysokozdvižného vozíku

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.