„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Montér optických sítí - Liberecký kraj

Detail pracovní nabídky

Náplň práce: • montáž, servis a údržba optických kabelů a mikrokabelů, včetně mikrotrubičkového systému, • měření na optických kabelech. Požadujeme: • praxe v oboru telekomunikací výhodou, • SOU či SŠ vzdělání v oboru elektro výhodou, • ŘP sk. B (popř. C a E + profesní průkaz). Nabízíme: • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti na trhu telekomunikací, • zajímavou pracovní příležitost, • odpovídající mzdové ohodnocení, • zaměstnanecké výhody (výkonnostní odměny atd.).

Mzda

  • 20000 až Neuvedeno Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Dubice 453, Liberec 46312
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: ÚSV
Požadované jazyky:
Zadavatel: VYDIS a.s.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: Radka Pihávková
  Tel.: +420733621671
E-mail: pihavkova@vydis.cz

Odpovídáte na pracovní nabídku: Montér optických sítí - Liberecký kraj

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.