„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Technolog divize P4 – junior 22.000,- Kč – 30.000,- Kč

Detail pracovní nabídky

Náplň práce: - vyhledávání a posuzování nových technologií pod dohledem zkušeného pracovníka (jedná se především o technology scouting v rámci celého světa a zavádění těchto technologií u nás) - spolupráce na projektech firmy zaměřených jak na modifikaci stávajících výroben, tak na zavádění nových výrob - spolupráce s domácími i zahraničními projekčními firmami Požadujeme: - VŠ vzdělání chemicko-technologické (specializace chemické inženýrství) - perfektní znalost AJ je nezbytnou podmínkou vzhledem k častému jednání se zahraničními dodavateli, projekčními firmami a vyhledáváním technologii po celém světe (další jazyky jsou vítány), dobrá znalost RJ - zkušenost s vedením týmu a projektů V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář: http://web.fosfa.cz/cs/lide/kariera/vlozit-zivotopis

Mzda

  • 22000 až 30000 Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Hraniční 268, Břeclav 69141
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské
Požadované jazyky: Angličtina
Zadavatel: Fosfa a.s.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: -
  Tel.:

Odpovídáte na pracovní nabídku: Technolog divize P4 – junior 22.000,- Kč – 30.000,- Kč

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.