„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Elektrotechnik kontrolor kvality, laborant

Detail pracovní nabídky

Pracovní náplň: Provádění kalibrací diagnostické techniky v oborech měření délka, úhel, tlak, síla, elektrické veličiny včetně vyhodnocení naměřených hodnot do kalibračních listů dle požadavků normy ČSN EN 17 025 (ČSN EN 1493) Požadujeme: • ÚSO elektrotechnického směru • nejméně § 6 vyhlášky 50/78 podmínkou, praxe min. 2 roky • praxe v oboru metrologie elektrických veličin vítána, není podmínkou • manuální zručnost • časovou flexibilitu a ochotu cestovat po ČR • uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excel, internet, Google, e-mail) • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost • trestní bezúhonnost • řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: • stabilní zaměstnání ve společnosti s vedoucím postavením na trhu • HPP • pružná pracovní doba • přátelský pracovní kolektiv • zaměstnanecké výhody • pracoviště Brno Očekávaný nástup: co nejdříve, případně dle dohody V případě Vašeho zájmu zasílejte Vaše CV do 30.9.2015. Nebudeme-li Vás kontaktovat do čtyř týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Mzda

  • 25000 až Neuvedeno Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Opavská 26, Brno 63900
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Požadované jazyky: Český jazyk
Zadavatel: DEKRA CZ a.s.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Magda Marková, HR manager
  Tel.:
E-mail: markova@dekra.cz

Odpovídáte na pracovní nabídku: Elektrotechnik kontrolor kvality, laborant

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.