„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

TEST TECHNIK

Detail pracovní nabídky

Náplň práce: * Kontrola PC serverů v testu, oprava chybujících jednotek a reportováni chyb * Běžná údržba testovacího zařízení * Podpora při zavádění nového produktu: zahrnuje testování, hlášení testovacích chyb a hlášení případných problémů výrobních procesů * Reportování test inženýrům * Školení příslušných oddělení na nový i stávající HW a SW, manipulace s jednotkami a školení na změny v testovacích postupech * Podpora při opravách: školí operátory a jiná oddělení pro zajištění oprav * Podpora a rady při zlepšování procesů testu a školení Požadujeme: * středoškolské vzdělání, nejlépe v oboru elektro * předchozí zkušenosti jako technik PC/ technik serverů/ servisní technik/ správce HW * angličtina (nutnost porozumět emailům a schopnost odpovědět na ně v angličtině) * znalost PC HW a SW * zájem o výpočetní techniku * schopnost práce v týmu i samostatně * komunikační a organizační dovednosti Nabízíme: * práci v prostředí mezinárodní Hi-tech společnosti * kurzy angličtiny a čínštiny v rámci pracovní doby * stravenky a možnost využití stravenek v závodní kantýně * firemní večírek * příjemný pracovní kolektiv * možnost neustálého zlepšování procesů * bonusy * práci v jednosměnném provozu (směny ne – út 6:15 – 18:15 + 1 pracovní sobota v měsíci) * Nástup co nejdříve

Mzda

  • 15000 až 18000 Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: Evropská 863, Modřice 66442
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované jazyky: Angličtina
Zadavatel: Inventec (Czech), s.r.o.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: Silvia Laurinčíková
  Tel.: +420543124663
E-mail: laurincikova.silvia@invenec.com

Odpovídáte na pracovní nabídku: TEST TECHNIK

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.