„Informace a služby pro každého“

Registrace | Zapomenuté heslo

Operátor/ka výroby

Detail pracovní nabídky

Pracovní náplň: Jednoduchá obsluha poloautomatických kovoobráběcích strojů dle stanovených pracovních postupů Dílčí kontrola kvality výrobků Dodržovaní předepsaných standardů a pořádku na pracovišti Požadavky: SOU Praxe v oboru výhodou Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost Trestní bezúhonnost Ochota pracovat ve třísměnném provoze Volná místa na oddělení obrobna i slévárna Více informací: www.jtekt-pa.com

Mzda

  • 13875 až 16370 Kč

Informace o pracovní pozici

Místo pracoviště: U Panasonicu 273, Pardubice 53006
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Požadované jazyky: Angličtina
Zadavatel: JTEKT Automotive Czech Pardubice s.r.o.
Poznámka:

Kontakt

Kontaktní osoba: HR oddělení
  Tel.: +420466741305/3
E-mail: personalni@jtekt-pa.com

Odpovídáte na pracovní nabídku: Operátor/ka výroby

Příloha(maximálně 3)

  Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.